August Trummer *
(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) "Coiano/Italien", handsigniert, datiert Trummer 2005, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 23 x 32 cm, Passepartout, ungerahmt, gering fleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 17:18
- Vyvolávací cena:
August Trummer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 17:18 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |